O nas

„Jesteśmy najlepszym sklepem SARM w Europie”

Wszyscy tak twierdzą, ale jakim prawem nikt nie podziela prawdziwego pochodzenia tych produktów. Bardzo często można zobaczyć naklejki producenta:
  • WYPRODUKOWANY W UK
  • WYPRODUKOWANE W NIEMCZECH
Jest to typowe, ponieważ kraje te słyną z jakości i dlatego jako klienci kojarzymy miejsce produkcji z produktem…

Ale to dalekie od prawdy i jeśli chcesz zrozumieć, co to jest, możesz czytać dalej!

Co to jest iMuscle

iMuscle to innowacyjne produkty poprawiające kondycję fizyczną i psychiczną. Niektóre z tych produktów (np.SARM) są w fazie eksperymentalnej i nie są dopuszczone do stosowania jako lek lub suplement diety.

Selektywne modulatory receptora androgenowego (SARM) mają jasny i prosty cel: STAŁE zajmowanie się i leczenie problemów zdrowotnych związanych z atrofią mięśni i kości, takich jak osteoporoza lub problemy metaboliczne, takie jak cukrzyca.

Branża farmaceutyczna skupia się głównie na reklamowaniu produktów, które leczą OBJAWY, a nie przyczynę danego problemu zdrowotnego?

Z punktu widzenia wielkiego biznesu farmaceutycznego więcej pacjentów = większy popyt na leki. Bardziej zdrowe = mniejszy zysk…

Jak wspomniano, SARM nie są regulowane i dlatego nie mają standardu jakości. Tutaj przychodzimy na ratunek, testując każdą z naszych partii w europejskim laboratorium przed wyprodukowaniem końcowego produktu.
Chcesz zostać naszym traderem? - 0048 537 266 700